Nabídka

27. 12. 2017

Kupte si naše tričko a odznak!

Udělejte si radost a kupte si tričko nebo odznak s naším logem, nebo grafikou našich projektů a inscenací.
Dárkové předměty nabízíme v pokladně našeho sklepního divadla H2O. Originální výrobky v limitovaných edicích!
21. 12. 2017

Divadlo ve vašem obýváku

Nebaví Vás se společensky oblékat a složitě cestovat za divadelním zážitkem přes půl města? Nemusíte! Divadelní představení BRATŘI dorazí přímo do Vašeho domu. Komorní příběh studentského soužití odehrajeme ve Vašem obývacím pokoji. U Vašeho jídelního stolu ožijí bratři Boris a Lev a jejich povedená přítelkyně Erika. ...Pozvěte své přátele na divadlo ve Vašem bytě...
1. 12. 2017

Darujte OLDstars pod stromeček

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem? Máme tip pro milovníky našich divadelních sklepů. Již nyní si můžete s dostatečným předstihem zakoupit vstupenky na naše top představení v síti GoOut.cz a věnovat je pod stromeček!

19. 5. 2017

Platby kartou a nákupy vstupenek online

Víte, že se u nás může platit bankovní kartou? Jednadvacáté století dorazilo i do žižkovského sklepa H2O - přijďte si to vyzkoušet - je to snadné..:) Vstupenky na vybrané inscenace můžete zakoupit i online.
3. 4. 2017

Přípravka na přijímačky uměleckých škol

OLDstars každoročně otevírají veřejnou dílnu pro zájemce, kteří chtějí studovat herectví nejen pro zábavu jako rozvoj své osobnosti. Náplní dvou semestrálního kurzu je zvládnutí základní orientace v dějinách a teorii divadla, praktické seznámení s hereckými technikami, hlasová a pohybová výchova, základy žonglování a akrobacie.

Galerie >>
7. 3. 2013

OLDstars mají mikrobus

OLDstars založili vozový park a pořídili si vlastní mikrobus. Na divadelní zajezd můžeme vzít i Vás....:)
16. 7. 2010

Dárek pro dobrodruhy ve vašem okolí!

Věnujte netradiční zážitek - darujte roli v některém z vašich oblíbených představení z našeho repertoáru. Darovaný s námi zažije několik divadelních zkoušek a následně vystoupí před publikem, které si do HarOLDu pozve. Celou akci profesionálně zdokumentujeme na DVD.
13. 7. 2010

Divadlo ve Vašem obýváku...

Máte rádi divadlo a nechce se Vám do něj chodit? Nevadí! Divadlo přijede za Vámi, až do Vašeho obývacího pokoje!!! S inscenací detektivní komedie "Štika k obědu" cestujeme za našimi diváky. Co k tomu potřebujete? Stůl, tři židle a trochu místa. Dopřejte si luxus vlastního divadelního představení...
Více nezávazných informací na info@oldstars.cz
16. 7. 2010

Castingová databáze našich souborů

Hledáte pro svůj kulturní projekt vhodné dětské herce nebo studenty? U nás nabízíme ty nejšikovnější...:)
Nemáte prostředky na vlastní casting? Spolupracujte s naší databází. Kontaktujte nás na agentura@oldstars.cz
22. 9. 2008

Pořádejte svoji akci v našem prostoru!

Pro pořádání Vašeho divadelního představení, komorního koncertu, projekce, přednášky, besedy, školení nebo jiného setkání rádi poskytneme náš multifunkční klubový sklepní prostor v centru Prahy.