Honzovyteamy

1. 4. 2019

Isabelle De Toledo, Jean Mouriere/Jaromír Janeček: AŽ K ZBLÁZNĚNÍ

Někdo je závislý na tabáku, někdo na alkoholu, na sexu, na čokoládě. A někdo na lásce, na někom …až k zbláznění. Komorní hru známé francouzské autorky připravuje tým Honzy Horáka.
1. 11. 2018

Paolo Genovese, Paolo Costella, Rolando Ravello, Filippo Bologna, Paola Mammini: NAPROSTÍ CIZINCI

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo... kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor.
13. 3. 2018

Guy de Maupassant, Francois Villon: Slečna Fifi

Koláž povídek Guy de Maupassanta s písňovými texty Francoise Villona. Rytmický kabaret o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou a člověka zvířetem.
1. 2. 2017

Frank Wedekind: PROBUZENÍ JARA

Co je láska? Co je sex? A jak to spolu vůbec souvisí? Když ti to neřeknou rodiče, musíš na to přijít sám. Avšak při hledání odpovědí se může stát ledacos.
1. 3. 2016

Milan Kundera: Majitelé klíčů

Chránil kamarádku před nacisty. Ztratil klíče od bytu. Čím se provinil víc?

1. 3. 2016

Nikolaj Vasiljevič Gogol: Revizor

Chcete stabilní zaměstnání? Láká Vás politická kariéra? Preferujete mladší a produktivní tým spolupracovníků? A navíc jste výborný obchodník a zvládáte jednání v ruštině...?
Tak si nechte zajít chuť! Mezi sebe nikoho nepustíme. Špinavé prádlo pereme zásadně doma. A kdyby se nám v tom chtěl někdo rejpat, tak pozor! Na nás si nepřijde!
9. 6. 2015

EVERYMAN

Středověká moralita o životě a Smrti. Může tě někdo uchránit od nevyhnutelného konce? Může tě k němu aspoň doprovodit, nebo ti na té cestě jakkoliv prospět? Tváří tvář Smrti se začneš dívat na svůj život jinak.Může nám dnes něco říci středověká fraška o posledních chvílích lidského života?
1. 7. 2015

Jan a Jana

On byl Čech, ona Francouzka. On byl rektorem univerzity, ona se neuměla ani podepsat. On vládl slovem, ona mečem a kopím. On byl muž, ona žena. On byl upálen 1415, ona 1431. Půvabná jevištní hříčka Hereckého studia OLDstars.
Nechybělo málo a potkali se...
5. 5. 2015

KAFKABARET

Prekérní situace? Být před druhou světovou válkou německým Židem žijícím v Praze. Tři povídky od třech německy píšících Pražanů.Paul Leppin: Severinova cesta do temnot, Johannes Urzidil: Poslední zvonění, Franz Kafka: V kárném táboře