Hostující soubory

1. 4. 2011

Iva Volánková – Klestilová: MINACH

Trilogie aktovek sestávající se z her Minach, Panna nebo orel? a Budoucnost mého já je šokujícím obrazem rodinných traumat, sevřených omezeným prostorem, který jejich účastníky izoluje, ale zároveň definuje a zaručuje jim pocit jistoty. Lidské vztahy nabývají mnoha podob od čistě sourozeneckých po vykalkulovaně obchodní. Naděje v budoucnost se přímo střetává s úzkostí z končícího života. Je možné napravit vykloubené a léty zakonzervované vztahy, je možné začít jinak, vymanit se, odejít?
13. 2. 2011

OLIVER TWIST

Slavný román Charlese Dickense si pro svoji inscenaci v HarOLDu sami dramatizovali studenti pražského gymnázia Jana Nerudy. Svoje spolužáky v angličtině režírují: Bára Hančilová a Marie Václavková.

Inscenace byla v květnu 2011 uvedena na festivalu Irský máj v Divadle v Celetné.
1. 11. 2010

KAREL a KAREL

Pro HarOLD připravil Magickou show plnou kouzel, iluzí, krásných asistentek a živých zvířat Johny Štěpán a jeho magic team...
22. 9. 2008

Jana Šouflová & Harpa Vieja!

Skupina hraje keltské, středověké, renesanční melodie a world music. Harfy pod klenutým stropem HarOLDu...:)

http://harpavieja.cz
19. 9. 2008

Dismanův rozhlasový dětský soubor

Soubor Českého rozhlasu, ze kterého vyšla většina stávajících členů OLDstars. Stejně jako v minulosti je i nyní příprava členů DRDS směřována přímo k tvorbě rozhlasových pořadů, vedle toho pokračuje soubor v duchu dismanovských tradic ve všestranné kulturní výchově. Významná byla a je divadelní činnost. Některé z divadelních představení budeme hostit v HarOLDu.
22. 8. 2008

Petr Smyczek & Nepřijatelní, o.s.

Nepřijatelní jsou studentským občanským seskupením kreativních osobností z nejrůznějších oborů a škol. Pod vedením Petra Smyczka přispívají do repertoáru HarOLDu již třetí inscenací.

10. 5. 2008

VE3VNOCI

HarOLD se stává domovskou scénou hudební formace Adama Ruta, Jiřího Konvalinky a Matěje Křístka VE3VNOCI. Autorská kapela má za sebou dvě CD a na další se chystá. Přijďte si poslechnout nový repertoár.

www.ve3vnoci.cz
18. 6. 2008

Kruhy Světa

Autorský divadelní projekt Barbary Herz na motivy indických bájí a pověstí

Hrají: Jiří Starý, Tomáš Jurajda, Jitka Herčíková, Mára Šiků, Matouš Jaluška a Barbara Herz

Světová premiéra: 21. a 22. června 2008 v HarOLDu