2. 3. 2018

monodrama Ljuby Krbové ve Werichově vile

OLDstars navazují spolupráci s půdou Werichovy vily. Od dubna 2018 tam budeme uvádět monodrama MARGARITĚ... v podání Ljuby Krbové.
Světová premiéra monodramatu Margaritě... španělského dramatika Carlose Be proběhne 10. dubna 2018 ve Werichově vile. V hlavní/jediné roli se představí Ljuba Krbová.

Jak bojovat s nepřízní osudu? Nejlépe s humorem, nevadí, že je občas drsný. A hlavně se nenechat v průšvihu utopit. Nadechnout se lze i jednou nosní dírkou.

Fotogalerie ze zkoušek inscenace ve Werichově vile objektivem Ondřeje Neffa

Ljuba Krbová jako absolventka Hudebně dramatického oddělení Konzervatoře v Praze nastoupila do Divadla E. F. Buriana, kde působila 13 let. Hostovala v Divadle Bez zábradlí a ve Švandově divadle. Působila ve sdružení Company ve Strašnickém divadle a v Divadle Komedie. Poslední tři roky spolupracuje s OLDstars ve sklepním prostoru H2O. Hrála například ve filmech Helimadoe, Lotrando a Zubejda, Probudím se včera, Holčičky na život a na smrt. Často je obsazována do televizních seriálů: Zkoušky z dospělosti, Přítelkyně z domu smutku, Život na zámku, Místo nahoře, Bazén a Ulice. Nadabovala desítky filmů a seriálů, mezi nejznámější patří Kill Bill, Tootsie a Kleopatra. Často spolupracuje díky své dvojjazyčnosti s německými produkcemi

Werichova vila je otevřená multikulturní platforma nabízející jak stálé expozice, tak divadelní představení, koncerty, diskuse a kreativní workshopy pro nejširší spektrum návštěvníků. Werichova vila je spolu s nedalekou uměleckou galerií Museum Kampa zřizována a provozována Nadací Jana a Medy Mládkových.

Zakoupením vstupenky přispějete na Bellis Young & Cancer - projekt Aliance žen s rakovinou prsu.

www.margarite.cz