5. 10. 2017

OLDstars slaví 15 let

Staňte se v roce našich patnáctých narozenin naším kamarádem, fanouškem, pěstounem. Pomozte nám svým symbolickým příspěvkem uspořádat narozeninový rok plný studentského divadla.

OLDstars z. s. je studentská umělecká skupina, která vznikla v roce 2002 z iniciativy skupiny divadelních nadšenců, odchovanců Dismanova Rozhlasového Dětského Souboru.

Probila se lety kočování, zrekonstruovala a na divadelní prostor přetavila sklep obytného domu ve Vršovicích na svůj první vlastní prostor HarOLD, v roce 2013 otevřela druhý sklepní prostor H2O na Žižkově. Za 15 let fungování prošlo OLDstars přes 300 studentů, kteří se věnovali nejen herectví, ale také scénografii, dramaturgii, režii či divadelní produkci, na repertoáru se objevilo na 200 inscenací, proběhlo 13 ročníků divadelních festivalů.

Patnáctá výroční sezóna pro OLDstars znamená na konci října 7. ročník Festivalu studentských divadel v Celetné, do konce sezóny desítku slavnostních premiér ve sklepním prostoru H2O na Žižkově a konečně 5. ročník benefičního festivalu OLDstars on the ROUD v bývalém augustiniánském klášteře v Roudnici nad Labem.

Vybraná částka má sloužit na podporu příprav obou festivalů a k upevnění místa skupiny OLDstars ve světě už nejen studentské kultury.

(Buďte nám přítelem či fanouškem, když ne hned rodičem.)