19. 9. 2010

Nová skupina Dětského studia

Máte doma mladšího sourozence?
Rád si hraje a zažívá dobrodružství?
Chce "jednou být" hercem nebo herečkou?
Právě pro něj je určeno naše Dětské studio!
Že divadlo ještě nikdy nehrál/a? Tak právě na něj/ni se budeme těšit spolu s ostatními, kteří jsou na tom stejně! V HarOLDu si společně všechno vyzkoušíme...

Náplní školního roku je především dramatická výchova v celé své šíři. V přímé návaznosti na ní pochopitelně dětské divadlo jako svébytný umělecký obor. Na vedení souboru spolupracuje team pedagogických a uměleckých pracovníků - absolventů a studentů vysokých a středních uměleckých škol (Pražská konzervatoř, DAMU, JAMU), kteří prostřednictvím tvořivé dramatiky usilují o optimální rozvoj dětské osobnosti.

Dramatická výchova vede děti nejen k umělecké činnosti, ale také k samostatnému uvažování a dovednosti formulovat a obhájit svůj názor. Učí děti kultuře řeči a pohybu, přirozenému vystupování na veřejnosti. Pomáhá vytvoření žebříčku kulturních a etických hodnot. Stimuluje trpělivost, přináší nadšení pro společnou práci, vyžaduje smysl pro povinnost a zodpovědnost.

V celoroční kontinuální práci nechybí ani hudební, literární, výtvarná, pohybová a hlasová výchova, umělecký přednes či strukturální drama. Společně navštívíme představení v profesionálním divadle.

Výsledky práce prezentujeme v našem sklepním prostoru HarOLD. Pravidelně se účastníme divadelního festivalu Mezi ploty.

Děti jsou zařazeny v naší castingové databázi a mohou být oslovovány pro natáčení, focení a jiné kulturní honorované aktivity.

Divadelní odpoledne na zkoušku
Nejste si svým zájmem o divadlo jisti? Využijte možnosti "divadla na zkoušku"! Přijďte divadlo vyzkoušet - nezávazně, zadarmo, neformálně. Zjistíme, jestli nám spolu bude dobře. Sídlíme na adrese Charkovská 15, Vršovice. Pohodlně se k nám dostanete tramvají 22 a 4. Náš dům je růžový a zvonek zvoní.

Přihláška do Dětského studia

Informace o Dětském studiu

Vyzkoušejte v HarOLDu také náš Výtvarný ateliér pro děti

Veškeré informace a přihlášky na emailu info@oldstars.cz.