25. 9. 2015

O H2O

H2O je magická značka pro sklepní umělecký prostor na pražském Žižkově, kousek pod Ohradou, co by kamenem dohodil od paláce Akropolis a kina Aero. V samém srdci tepající umělecké čtvrti.

H2O je sklepem s třiceti místy, čistou cihlovou klentbou a vlastním klubovým barem a galerií. K dispozici je šatna pro diváky, zahrádka ve vnitrobloku, zrekonstruované toalety a pracuje se na na bezbariérovém přístupu.

Je podhoubím pro studentské projekty, kterým poskytuje solidní zázemí.
Založili ho a již třetím rokem provozují OLDstars. Proto v něm uvidíte zejména divadelní premiéry jednotlivých teamů tohoto studentského uskupení.

Je to prostor pro divadelní experiment - místo pro přípravu a prezentaci semestrální práce studentů. Sezonní repertoár je pak tvořen úspěšnými výstupy. Vybrané inscenace cestují na přehlídky studentského divadla v celé republice.

K divadlu přistupujeme komplexně. Jsme si vzájemně dramaturgy, režiséry, scénografy, lightdesignery i produkčními. Vzájemně se řídíme a vypomáháme si.

H2O je zárukou mladé divadelní energie. Volíme netradiční, konfrontační i kontroverzní tituly, nevyhýbáme se ale ani klasice nebo autorské tvorbě. Přesvědčte se o tom a přijďte. Diskutujte s námi na divadelním baru či na naší divadelní zahrádce. Stojíme za to...:)

Martina Haluzová a Richard Juan Rozkovec
Vedoucí provozu

Chcete být naší součástí? Neváhejte nás kontaktovat: H2O@oldstars.cz