1. 1. 2008

Jan Battěk

email: honza@oldstars.cz
Hereckou kariéru začal ve dvanácti letech, kdy jako člen Dismanova rozhlasového dětského souboru začal s dabingem a získal první angažmá v divadle TaFantastika. O rok později hostoval v divadle Na Vinohradech. Z dabingovích rolí: Mravenčí polepšovna (Lucas), Arthur a Minimojové (Arthur), Petr pan (Kudrnka), Zodiac aj.

V roce 2008 natočil epizodní roli v nováckém seriálu ULICE, roli pážete ve středověkém seriálu Karla Janáka AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI (ČT) a hlavní roli v muzikálové pohádce Tomáše Krejčího FREDY A ZLATOVLÁSKA (ČT).

Členem OLDstars je od roku 2008.byl součástí inscenací: "Porask" v režii Jiřího Konvalinky, "Sedmá pečeť" v režii Zuzany Horákové, "Mistr a Markétka" v režii Václava Borůvky Valtra, "Bouře" v režii Oskara Bábka, "Dvojhlavý orel" v režii Martina Satoranského, "Dva bratři", "Caligula", "William:Shakespeare", "Hamlet" v režii Tomáše Staňka. Vyzkoušel si vlastní režii inscenací "Kde kukačka hnízdo má" a "Herci". Kromě herectví se podílí na provozu studentské umělecké skupiny. Je členem tvůrčí skupiny elévů Českého rozhlasu a studuje obor produkce na pražské DAMU.

Organizoval tři ročníky benefičního openair festivalu OLDstars na hradě Helfenburg u Bavorova.

Aktuálně v OLDstars vystupuje v inscenacích: "Menora v režii Petra Smyczeka, "To všechno ona" a "Úplné zatmění" v režii Tomáše Staňka.