22. 9. 2006

ve3fest

festivalová přehlídka mladých nezávislých kapel
1. ročník nízkorozpočtového festivalu, představujícího publiku věkově blízké autorské hudební skupiny se konal v sobotu 5. 6. 2004 od 12:00 do 23:00 v Rock Café, Praha.

Předznamenáním festu byla nominační soutěž v sobotu 14. 5. v pražském klubu Mlejn. Ze tří mladých nadějných kapel (Crystal Planet, Chember Worcester, Blues Pub Culture) postoupili funkoví Chembeři. Ti si pak společně s ostatními (folkrockoví Jull Dajen, nezařaditelné Posmrtné zkušenosti, jazzoví Eggnoise, funkrockové Nukleární Vokurky, hardrockové Votchi a Imodium, které dnes hraje grunge) zahráli v Rock Café. Samozřejmostí bylo vystoupení pořádajících Ve3vnoci.

Celou akci finančně podpořilo Bueno.

Druhý ročník VE3FESTU proběhl v sobotu 17. 12. 2oo5 v Klubu Mlejn.

Kromě pořádajících Ve3vnoci vystoupily autorské kapely: Jull Dajen, Sklapla past, Ufajr, Paramoja, Music'n'Accidents. Z koncertů byla pořízena profesionální nahrávka, pro další prezentaci zúčastněných kapel.

Třetí ročník VE3FESTU byl realizován v sobotu 17. 6. 2006 v klubu Modrá Vopice. Vystoupila hudební uskupení: Zlatý Voči, Albigens, Krteczek, Denudace a samozřejmě Ve3vnoci.

Hudebním dramaturgem je frontman kapely Ve3vnoci Adam Rut

Projekt je podpořen Nadací Český Hudební Fond.

Mediálním partnerem je Radio Beat.